MAJÓWKA na deskach!

Wspólnie z zaprzyjaźnionym Biurem Podróży KARLIK z Opola przygotowaliśmy kolejną ofertę wyjazdu na narty do Francji. Jeżeli ktokolwiek nie ma pomysłu na spędzenie majówki to zapraszamy na narty i snowboard.

Tym razem jest możliwość wyjazdu do rewelacyjnego ośrodka narciarskiego

TIGNES (region Espace Killy)

– w połączeniu z ośrodkiem Val d`Isere Tignes tworzy region ESPACE KILLY dysponujący 300 kilometrami tras narciarskich oraz 89 wyciągami,

– to tu w 1992 roku rozgrywały się igrzyska olimpijskie narciarstwa alpejskiego. A w 2009 roku region ten stał się miejscem, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w narciarstwie,

– ten obejmujący 3 szczyty i 2 doliny pięcio-gwiazdkowy teren narciarski przyprawi każdego narciarza o szybsze bicie serca. Położenie (1.550-3.456 m) i jeden z najatrakcyjniejszych lodowców Alp, są gwarancją śniegu.

Z konieczności proponowany termin wyjazdu jest tylko jeden: od 26 kwietnia do 5 maja.

Cena wyjazdu dla wszystkich sympatyków squasha została zaproponowana na naprawdę rewelacyjnym poziomie gdyż wynosi 1390 złi obejmuje przejazd, zakwaterowanie i skipass.

Wszelkie osoby zainteresowane tą ofertą – piszcie na adres adam@squash.opole.pl.

Nasz klub prowadzi wstępne zapisy na wyjazd. Następnie skontaktuje się z Wami Biuro Podróży Karlik aby sfinalizować sprawę.

Zapraszamy!